صفحه اصلي

 

خبرگزاری آنا واحد ساری

    <  << 

 

 

 

نقشه سايت

خبرگزاری آنا واحد ساری

 امروزه به جز رسانه های مکتوب ، خبرگزاریها نیز با استفاده از جریان فراگیر اینترنت به انعکاس خبر، گزارش ، تحلیل و ارایه داده ها به نسل تحول خواه جامعه می پردازند و از این لحاظ می کوشند تا با رعایت موازین و اصول حرفه ای به عنوان یک رسانه مطرح شناخته شوند.

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) به عنوان فراگیرترین خبرگزاری آکادمیک کشور و تنها رسانه اینترنتی سراسری  دانشگاه آزاد اسلامی از اردیبهشت ماه سال 83 همزمان با بیست و دومین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی رسما  افتتاح شد .بدین ترتیب جریان اطلاع رسانی یکپارچه و متمرکز دانشگاه شکل تازه ای به خود  گرفت.

محور فعالیت خبرگزاری آنا بیشتر در زمینه علمی ، آموزشی ، پزوهشی و فرهنگی می باشد .این خبرگزاری با دسترسی های جدید و نو آورانه به بخش های عربی و انگلیسی گام تازه و جدیدی در مسیر اطلاع رسانی حرفه ای در عرصه دانشگاهی برداشت.

دفتر خبرگزاری آنا در واحد ساری همگام با دیگر واحد های دانشگاهی تلاش می کند تا دستاوردهای علمی ، پژوهشی ، دانشجویی ، فرهنگی و... این واحد دانشگاهی را با اطلاع رسانی پویا و شفاف در اختیار اندیشمندان ، فرزانگان دانشگاهی و مجامع داخلی و بین المللی خارج از مجموعه دانشگاه قرار دهد.

 درخاتمه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری حوزه های مختلف دانشگاه و حمایت دکتر کیومرث نیاز آذری رییس محترم واحد ساری  امید است با تعامل و همکاری بیشتر مسئولین بخش های مختلف دانشگاه با خبر گزاری آنا در ارسال  به موقع اخبار دانشگاه در ارتباط با جلسات ، گردهمایی ها، کارگاه ها، برنامه های علمی ، فرهنگی و موفقیت های حوزه های مختلف دانشگاه  بتوانیم گام های موثری جهت انعکاس به موقع اخبار و توانمندیهای این مجموعه دانشگاهی برداریم.

 

 


آدرس: ساری � خیابان امیر مازندرانی � دفتر مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری � طبقه چهارم اتاق شماره 420

شماره تماس : 12-2266411 داخلی 222 

ایمیل جهت تماس و ارسال اخبار به دفتر خبرگزاری آنا و  ایسکانیوز: ana@iausari.ac.ir

وب سایت خبرگزاری آنا: www.ana.ir

وب سایت خبرگزاری ایسکانیوز:www.iscanews.ir

 

منوچهر طاهری

خبرگزاري آنا واحد ساری
 

 
 

صفحه اصلي :: آيين نامه آموزشي :: اساتید :: اطلاعیه ها :: سایت های مرتبط :: تماس با ما


� تمامى حقوق اين سایت طبق قوانين نرم افزارى متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد ساری مى باشد.

تهيه شده توسط شرکت فن آوری اطلاعات کاسپین سرور