آرشیو اخبار
کیوسک عابر چاپ
کیوسک عابر چاپ
1397/03/01
جایگزینی مناسب برای انتشارات دانشگاهها و سازمانها و ادارات. این دستگاه امکان اسکن، چاپ و پرينت را با دقت وسرعت در هرساعتي از شبانه روز را امكان پذير نموده است. کاربر جهت چاپ اسناد از طریق حافظه جانبی یا از طریق اینترنت، پس از مشاهده صفحات مورد نظر هزينه آن را توسط دستگاه پوز پرداخت ودرنتيجه پرينت انجام مي پذيرد.
مدیریت هوشمند ناوگان حمل و نقل
مدیریت هوشمند ناوگان حمل و نقل
1397/03/01
مدیریت هوشمند ناوگان حمل‌ونقل ، اطلاعات مکانی، میزان نیازمندی به تعمیرات، تحلیل رفتار رانندگان، سوخت مصرفی و دیگر شاخصه‌های وسایل نقلیه جمع آوری و تحلیل می‌شود و سازمان می‌تواند بر اساس این تحلیل تصمیمات کارآمد اتخاذ کند.
سیستم آبیاری هوشمند
سیستم آبیاری هوشمند
1397/03/01
سیستم مدیریت هوشمند آبیاری فضای سبز، سیستمی است که با برنامه هایی که از قبل برای آن بطور ثابت یا از طریق کاربر تعریف شده است، باغات یا فضاهای سبز را متناسب با نوع نیاز آن گیاه آبیاری می کند. این سیستم علاوه بر صرفه جویی بالای آب دارای انعطاف پذیری با شرایط گوناگون زمین و انطباق با نوع نیاز گیاه درمیزان مصرف آب نیز است.
سیستم هوشمند اتاق سرور
سیستم هوشمند اتاق سرور
1397/03/01
این محصول توانایی دارد تا کلیه داده های حیاتی و کنترلی و امنیتی اتاق سرور و دیتا سنتر را ازطریق بستر شبکه تلفن همراه و اینترنت برای یک یا چند ایستگاه محلی و مرکزی ارسال نماید بطوریکه نیاز به بازرسی دوره ای ایستگاهها توسط نیروی انسانی برطرف گردد و کلیه آلارم های نگهداری و ایمنی را به صورت آنلاین به مرکز کنترل ارسال نماید.
طراحی شبکه و نقشه شبکه
طراحی شبکه و نقشه شبکه
1397/03/05
طراحی نقشه شبکه چالش برانگیز و مهم‌ترین مرحله پیش از شروع راه اندازی و نصب شبکه می‌باشد. در واقع طراحی شبکه فاز صفر و یا به عبارتی فاز مطالعاتی خدمات شبکه می‌باشد. چرا که پیش از پیاده‌سازی زیرساخت و اجرای نصب شبکه، نیاز به بررسی دقیق و طرح‌ریزی فیزیکی، نیازسنجی و امکان‌سنجی شبکه می‌باشد.
1 نمایش ردیف های شماره  1  تا 5  تعداد کل صفحات:  1