آرشیو اخبار
موشن گرافیک
موشن گرافیک
1397/02/25
شامل انیمیشن ساده اشکال گرافیکی دو بعدی ، متحرک سازی تصاویر و نوشته ها بشکل جذاب ، این سبک انیمیشن بیشتر مناسب تیزرهای تبلیغاتی با موضوعاتی همچون نمایش خدمات و کارایی محصولات یک سایت ، شرکت ، فروشگاه و یا کارخانه و ... می باشد
انیمیشن دوبعدی کات اوت
انیمیشن دوبعدی کات اوت
1397/02/25
انیمیشن های دو بعدی به سبک کات اوت ، شامل کاراکتر ها و محیط فانتزی و انیمیشن های جذاب کارتونی ، مناسب ساخت انیمیشن های سریالی و طولانی. در این سبک نیز درصورت نیاز از جلوه های ویژه و انیمیشن موشن گرافیک نیز استفاده می شود
تولید محتوا
تولید محتوا
1397/03/05
تولید محتوای الکترونیکی یکی از ارکان موثر در آموزش مجازی محسوب میشود که با ترکیبی از متن، تصویر، صدا و فیلم می تواند محتوای آموزشی مناسب را برای یادگیری فراهم کند.
فرآیند بهینه سازی یک سایت برای موتورهای جستجو  (SEO)
فرآیند بهینه سازی یک سایت برای موتورهای جستجو (SEO)
1397/03/06
SEO فرآیند بهینه سازی یک سایت است تا موتورهای جستجوگر سایت شما را بهتر بشناسند و بهترین رتبه بندی ممکن در صفحه های نتایج جستجو را بدست آورد تا تعداد افراد بازدیدکننده از آن سایت افزایش یابد . در حقیقت ، سئو برای بازاریابی و تجارت امروز یک اصل و نیاز همیشگی محسوب می‌شود تا بتوانید مشتریان جدیدی را جذب کنید
طراحی سایت
طراحی سایت
1397/02/26
ما با توجه به اصول حرفه‌ای گرافیک، خلاقیت و نگاه هنرمندانه، وب‌سایتی کاملا سفارشی و منحصر به فرد برایتان طراحی کنیم. همچنین تولید محتوای متنی و تصویری و بهینه‌سازی وب‌سایت در موتورهای جستجو، از دیگر کارهایی هستند که برای ایجاد یا توسعه‌ی برند شما در فضای دیجیتال انجام می دهیم.
طراحی UI و UX
طراحی UI و UX
1397/02/26
طراحی UI و UX اپلیکیشن‌ از دیگر خدماتی است که می‌توانید برای انجام آن، روی توانایی‌های تیم ما حساب کنید. ما در کنار دقت به اهداف و جزئیات کسب و کار شما، با توجه به اصول حرفه‌ای گرافیک و با خلاقیت و دید هنرمندانه، اپلیکیشن‌هایی طراحی می‌کنیم که کاملا سفارشی، متفاوت و منحصر به خودتان باشند.
تولید نرم افزار موبایل (Android, ios)
تولید نرم افزار موبایل (Android, ios)
1397/03/03
اگر دنبال بازار هدف وسیعی از افراد جامعه هستید و میخواهید حس وفاداری را در مشتریان خود تقویت کنید و از رقبای خود متمایز باشید و به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهید، با توجه به استفاده بالای کاربران اینترنت از گوشی های هوشمند شما نیاز دارید در نوک انگشتان مشتری قرار بگیرید و نرم افزار موبایل کسب و کار مخصوص خود را راه اندازی کنید.
بازاریابی اینترنتی
بازاریابی اینترنتی
1397/03/05
اگر دنبال فروش بیشتر و یا برندینگ هستید، بازاریابی اینترنتی یکی از جدیدترین و ارزانترین روش‌ها در مقایسه با بازاریابی سنتی است. با افزایش چشمگیر مخاطبان اینترنت و با توجه به قابل دسترس بودن اینترنت در سراسر نقاط جهان، امروزه کلیه صاحبان کسب و کار نیز ترجیح می‌دهند تا بازاریابی خود را از طریق اینترنت و با هزینه ای بسیار مناسب پیگیری نمایند.
1 نمایش ردیف های شماره  1  تا 8  تعداد کل صفحات:  1