سالروز حماسه ۹ دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، گرامی باد.


1399/10/09

معاونت فرهنگی دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد ساری با صدور بيانيه اي از حماسه ۹دی به عنوان نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی ياد كردند.

بسمه تعالی                                      
سالروز حماسه ۹ دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، گرامی باد.
 
معاونت فرهنگی  دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد ساری  با صدور بيانيه اي از حماسه ۹دی به عنوان نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی ياد كردند
 
مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد. ;مقام معظم رهبری;
حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید. حماسه 9 دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دامت برکاته) را شاد ساخت.
این روز ها یادآور رشادت های همیشگی مردم ایران عزیزاست، و هنوز ظلم های برخاسته از سینه استکبار جهانی و ظالم زمان آمریکا و رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی را از یاد نبرده ااست و هیچ گاه از خاطر ملت شریف نمی رود ظلم هایی که به دستان خودفروختگان داخلی بر علیه این ملت صورت گرفت.
ما دانشگاهیان  دانشگاه آزاد اسلامی واحد اساری به عنوان قطره ای از این دریای عظیم جامعه دانشگاهی کشور بر سر پیمان پدران خود در حفاظت و حمایت از اصل ولایت فقیه و آرمان های امام راحل و اهداف انقلاب مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم و تمام وجود خود را بر سر عقیده فدا خواهیم کرد.
 
معاونت فرهنگی ودانشجویی دانشگاه آزاداسلامی استان مازندران وواحدساری

اشتراک گذاری